KNC Maden

Geri Dönüşüm Tesisleri

KNC Maden Geri Dönüşüm Tesisleri

KNC Madencilik 2013 Yılından kurularak Madencilik sektörüne adını yazdırmış hem üretim hemde üretim sonrası desteğini ön planda tutarak güvenilirliğini kanıtlamıştır. Geri Dönüşüm Tesisi işleri yapan firmamız şehir içinde inşaat ve hafriyat atıklarını tesislerinde özel cihazlarla tekrar sektörde kullanılacak duruma getirmektedir.

Firma olarak geri dönüşüm sağlanacak malzemeler inşaat yıkıntı atıkları, Beton Santrali Atıkları, Asfalt ve Beton Elemanları Atıkları, Hafriyat Temel Kazıntıları, Fabrika Atıkları ve Nebati Toprak Atıkları gibi malzemeleri tesislerimizde kullanılabilir duruma getirerek sektöre tekrar kazandırıyoruz.

Kırma ve Eleme Tesisleri Makina İmalatı Hafriyat ve İnşaat Yıkıntı atıkları Geri Dönüşüm Tesisi
Kırma ve Eleme Tesisi İşletmesi Kırma ve Eleme Makina Üretimi

KNC Maden olarak yurtiçi ve Yurtdışında 20'ye Yakın Taş Ocağı, Kırma ve Eleme Tesisi,İnşaat Yıkıntı Atışı, Moloz ve Toprak Geri Dönüşüm Tesisinin işletmecilini, makina satışı ve satış sonrası destek, kişiye özel kırma ve eleme makinası tasarımları yapmaktayız.

Elekler

KNC MAden Titreşimli Elekleri, yıllardır çalışarak kendini ispat etmiş binlerce örneği ile maksimum işletme ve servis ömrü sunar. Güvenilir mühendislik tasarımları sayesinde en düşük duruş sürelerine sahiptir.

İncele...

Kırıcılar

Kaba kırma veya iri kırma da denilir ve 0,5-1,5 mt çapındaki kayaçların 1/3 ile 1/7 oranında küçültülmesi olarak düşünülebilir.

İncele...

Besleyiciler

Kırma eleme tesislerinde en çok kullanılan ve ekonomik olan besleyici türü “titreşimli besleyici”lerdir. Beslenmesi zor ve nemli malzemeler söz konusu olduğunda diğer besleyici çeşitleri kullanılır.

İncele...